Otevírací doba

Pondělí - Pátek

Třída Tomáše Bati 87

Zlín, 760 01

Jídelní stůl

Dřevěný jídelní stůl

Je-li kuchyně srdcem domova, pak jídelní stůl je jeho duší. Dřevěný jídelní stůl však není jen obyčejným kusem nábytku, dokáže skrze hodování a konverzace stmelovat rodiny i přátele, a to je mnohem více. Dřevěný jídelní stůl je fantastickou volbou do každé domácnosti a nabízí dokonalou kombinaci nadčasové elegance a odolnosti.

50+

Spokojených zákazníků

10+

Typů stolu

50+

Vzorů a barev

Dřevěný stůl

Dřevěný
jídelní stůl

Dřevěný jídelní stůl je fantastickou volbou do každé domácnosti a nabízí dokonalou kombinaci nadčasové elegance a odolnosti.

Naše kvalitní kousky plné výjimečných designů pokrývají jídelní stoly od masivního dřeva po recyklované dřevo. Takže ať už hledáte rozkládací stůl pro rodinná setkání, kulatý či oválný stůl do malého prostoru nebo obdélníkový stůl pro dostatek prostoru, budete mít z čeho vybírat.

Kontaktujte nás

  Dřevěný jídelní stůl

  Kolem jídelního stolu se schází celá rodina. Jídelní stůl bývá nejčastěji umístěn přímo v kuchyni nebo v samostatné jídelně, případně je součást obývacího pokoje. Vyberte si takový jídelní stůl, který vás neomrzí ani po letech používání.

  My vyrábíme kvalitní dřevěné jídelní stoly různých designů, klademe důraz na jakost a výběr materiálu. Děláme stoly pro život. Takové, které vám budou složit mnoho desítek let.

  Jde nám o design, ale prvořadá je pro nás také praktičnost a pohodlnost užívání. Dřevěné jídelní stoly naší výroby něco vydrží a jsou snadno čistitelné. Nabízíme i různé druhy povrchové úpravy (lak, vosk nebo olej).

  Nejsme sériová výroba a každý náš zákazník je pro nás cenný, nabízíme tak i spolehlivý ponákupní servis. V případě, že dojde k mechanickému poškození vašeho dřevěného jídelního stolu v průběhu užívání, rádi vám jej zapravíme, v případě škrábnutí jej zbrousíme a ošetříme novou vrstvou oleje.

  Dřevěné jídelní stoly mají svoji nezaměnitelnou krásu, vůni přírody a poměrně snadnou údržbu. Dřevo je materiál oblíbený po generace, a z dobrých důvodů. Masívní dřevo vydrží roky a jde opravdu o jeden z nejlepších materiálů, jaký můžete pro svou domácnost zvolit.

  Oproti dřevotřísce vydrží dřevěné jídelní stoly i častou manipulaci a intenzivní zacházení.

  Rustikální stůl, moderní designový neb nadčasovou eleganci?

  U nás najdete jídelní stoly originálního designu různých druhů dřeva, často i ze dřeva v kombinaci s jiným materiálem, například sklo nebo kov.

  Na své si přijde milovník klasiky i ti, co chtějí designové hity posledních let. Uspokojíme potřeby zákazníků, kteří chtějí stůl, který splyne s prostředím a sladí se se zbytkem interiéru, i těch, kteří chtějí ohromující model jako dominantu kuchyně nebo jídelny.

   

   

  Hranatý nebo kulatý jídelní stůl?

  Při výběru tvaru stolu vždy zvažte prostor. Výhodou hranatého jídelního stolu je, že je naplno využitý prostor po jeho obvodu a nabízí tak větší počet sedacích míst.

  Kulatý stůl je v českých domech a bytech méně oblíbený než ten hranatý, dopřeje vám však více prostoru pro nohy. Jídelní stůl kulatého tvaru však volí lidé spíše pro jeho vzhled.


  Výběr dřeva pro jídelní stůl


  Jídelní stůl z dubového dřeva
  Jídelní stoly z bukového dřeva
  Jídelní stoly z ořechového dřeva
  Jídelní stoly z jiných druhů dřeva
  Vyrábíme dřevěné stoly prvotřídní kvality.

  „„Samozřejmostí je bezplatná doprava i montáž.
  Práce se všemi druhy materiálů. ““

  dreveny-stul.cz

  Kontaktujte nás
  Jste v dobrých rukou!
  Jaké dřevo
  doporučujeme?

  Jídelní stůl
  z dubového dřeva

  Dub je záruka stálosti a kvality. Dubové dřevo je sice dražší záležitostí, s každým rokem ale uvidíte, že se vám vyplácí. Dubové jídelní stoly se většinou dělají s olejovou povrchovou úpravou. Olej má tu výhodu, že jej lze poměrně snadno obnovit a v případě mechanického poškození lze deska stolu zbrousit a znovu přeolejovat. Díky oleji také vynikne přirozená struktura dubového dřeva.

  Jídelní stůl
  z bukového dřeva

  Bukové dřevo má krásný teplý přírodní odstín, vytváří tak nezaměnitelné kouzlo domova. Zůstávat u jeho přirozené barvy však nemusíte, buk (stejně jako dub) se dá namořit do různých odstínů. Bukové dřevo je tvrdé a pevné, jeho přirozená barva je hnědá s příměsí lehké růžové až žluté. Buk na rozdíl od dubu nemá výraznou kresbu, pokud tedy preferujete hladký a ničím nerušený povrch, jídelní stůl z bukového dřeva pro vás bude ten pravý.

  Jídelní stůl
  z ořechového dřeva

  Ořechové dřevo vyniká svou červenohnědou barvou. Právě desky z ořechu se často využívají pro výrobu designových kousků (například deska z ořechu v kombinaci s kovovými nohami a jiné). Jídelní stoly vyrobené z ořechu mají dokonale hladký povrch příjemný na pohled i na dotek. Krása ořechového dřeva zaujme na první pohled.

  Jídelní stůl
  z jiného kusu dřeva

  Třešeň, mahagon, cedr, olše nebo exotický teak? Chcete mít stůl vyrobený ze dřeva neobvyklé barvy a ohromit tak designem jídelního stolu každou návštěvu? Napište nám. Dřevo odebíráme z různých zdrojů a rádi vám na přání vyrobíme stůl do jídelny ze dřeva, jaké si vyberete. potřebujete vedle sebe někoho, kdo za Vámi bude stát za každé situace. Jako rozvodový právník vím, co je potřeba.