Otevírací doba

Pondělí - Pátek

Třída Tomáše Bati 87

Zlín, 760 01

Konferenční stůl

Dřevěný konferenční stůl

Krása přírodního dřeva dokáže dodat každé místnosti jedinečnost, hřejivost a pocit příjemného a pohodlného domova. Naše poutavé dřevěné konferenční stolky dokáží oživit každou místnost od obývacích pokojů, přes domácí pracovny, jídelny, sklepy a další prostory, které potřebují pohodlný povrch. Jsou také vynikající volbou pro každou kancelář, která chce vytvořit útulnější a přívětivější atmosféru.

50+

Spokojených zákazníků

10+

Typů stolu

50+

Vzorů a barev

Konferenční stoly

Dřevěný
konferenční stůl

Dřevěný konferenční stůl je nejdůležitějším kusem nábytku v každé zasedací místnosti. Je centrem rozhodování a místem, kde se odehrávají všechny diskuse. Abyste získali jasnou představu o tom, jaký typ stolu potřebujete, musíte nejprve vědět, jaké jsou vaše požadavky. A jaký je nejlepší konferenční stolek? Ten, který je pro vás vyroben na míru. U nás vyrábíme kvalitní stoly na zakázku přesně podle vašich individuálních požadavků a přání.

Konferenční stolky vyrábíme z kvalitního dubového dřeva, dále z bukového, ořechového a třešňového dřeva, z exotických dřevin a kombinace dřevo-sklo. Rovněž jsou k dispozici různé velikosti, tvary a barevné provedení stolků. V závislosti na výzdobě vašeho prostoru si můžete vybrat z několika stylů, jako je moderní, tradiční, industriální, rustikální, designový a další. U nás si určitě vyberete takový konferenční stolek dřevěný, který se bude hodit k vašemu prostoru a životnímu stylu. Ručíme vám za kvalitní českou práci, protože „stoly z Moravy = kvalita“.

Kontaktujte nás

  Dřevěný konferenční stůl
  Konferenční stůl do obývacího pokoje musí splňovat dva základní parametry. Ten první je design, přece jen obývací pokoj je místnost, kterou si přejeme mít nejvíce reprezentativní. Právě v obývacím pokoji přijímáme návštěvy, schází se zde celá rodina, a tak je jasné, že při výběru dřevěného konferenčního stolu do obýváku dáme hlavně na vzhled.
  A právě design je velkou předností našich konferenčních stolů.
  Dřevěné stolky z naší dílny jsou ale také praktické. Slouží jako odkladní prostor na kávu, čaj, drobné občerstvení, dospod můžete vložit knížky, noviny, časopisy a jiné.

  Proč dřevěný konferenční stůl z masívu?
  Stolek v obýváku je hojně využívaná část nábytku. Dbejte tak na dobrý dojem a nepodceňujte kvalitu konferenčního stolku. Masívní dřevěný stolek nabízí několik nenahraditelných výhod:
  Pevnost – stolek ze dřeva je pevný, nehrozí, že by jej děti nebo domácí mazlíčci snadno převrhli
  Stálost – masívní konferenční stolek vám bude sloužit po desítky let. Nejde o spotřební kus nábytku, který bude nutno po pár sezonách vyměnit
  Přírodní materiál – dřevo je přírodní materiál, dodá vašemu domovu teplo a příjemnou a klidnou atmosféru

  A jak dřevěný stůl do obýváku vybrat?
  Dřevěný konferenční stolek může splývat se vzhledem celého pokoje nebo být výraznou dominantou a být v kontrastu se sedačkou, podlahou i zbytkem nábytku. Záleží na jeho umístění, jestli chcete stolek ze dřeva pouze jako občasně používaný doplněk nebo jako stálý a významný kus nábytku umístěný uprostřed místnosti.

  Pokud si nevíte rady, můžete požádat o pomoc bytového designéra nebo se přijít podívat do našeho showroomu, kde vám naši specialisté s výběrem dřevěného stolu do obývacího pokoje rádi poradí.
  Ale i zde platí – vybírejte srdcem. Je to váš domov a dřevěný konferenční stůl musí sloužit primárně vašim potřebám a odrážet váš vkus.

  Péče o dřevěný konferenční stolek
  Dřevěný konferenční stolek se čistí především s ohledem na jeho povrchovou úpravu. Čisticí spreje, přípravky a leštidla na dřevěné stoly koupíte běžně v drogerii nebo domácích potřebách.

  Nejlepší je samozřejmě vzniku skvrn předejít, což se dá vyřešit koupí prostírání na konferenční stůl, případně věc elegantně vyřešit dekorativním ubrusem nebo běhounem učeným na konferenční stoly do obýváku.

  Poškození dřevěného stolu předejdete také používáním podtácků pod sklenice a podšálků pod hrnečky s horkými nápoji. Naše dřevěné stoly jsou však navrženy tak, aby byly dostatečně odolné, takže se nemusíte bát náhlého poškození dřeva.


  Naše nabídka konferenčních dřevěných stolů:


  Dřevěný konferenční stůl z dubového dřeva
  Dřevěný konferenční stůl z bukového dřeva
  Dřevěný konferenční stůl z ořechového dřeva
  Dřevěný konferenční stůl z třešňového dřeva
  Dřevěný konferenční stůl z exotických dřevin
  Dřevěný konferenční stůl v kombinaci dřevo-sklo
  Vyrábíme dřevěné stoly prvotřídní kvality.

  „„Samozřejmostí je bezplatná doprava i montáž.
  Práce se všemi druhy materiálů. ““

  dreveny-stul.cz

  Kontaktujte nás
  Jste v dobrých rukou!
  S Jakým dřevem pracujeme?

  Dřevěný konferenční stůl
  z dubového dřeva

  Dubový nábytek je po generace oblíbený, neboť kromě svého krásného vzhledu také něco vydrží. Dřevěný stůl z dubového masívu, to je koupě na celý život. Výhoda dubového dřeva je ta, že je neměnné, dubový stůl vám tak vydrží ve stejném vzhledu beze změny odstínu po několik desítek let. Jako povrchová úprava pro stoly z dubového dřeva se v poslední době používá nejčastěji olej. Ten dodá dřevěnému stolu přirozený lesk a zvýrazní přirozenou kresbu dřeva. Avšak je také možnost jej namořit od bílé, až do kakaové barvy.

  Dřevěný konferenční stůl
  z bukového dřeva

  Bukové dřevěné stoly bývají nejčastěji ošetřeny lakem. To dodává dřevěnému stolu lesk a eleganci. Konferenční stůl z buku si lidé volí také pro to, že je cenově poměrně dobře dostupný. A stejně jako dub, i bukové dřevo je možno namořit do různých odstínů, v oblibě jsou šedavé odstíny nebo odstíny třešně či ořechu.

  Dřevěný konferenční stůl
  z ořechového dřeva

  Evropský ořech má krásnou a nenapodobitelnou tmavě hnědou barvu. Dřevěný konferenční stolek z ořechu dodá vašemu obýváku nedbalou eleganci, ořechové dřevo má totiž jednotnou barvu a neztrácí svůj odstín.

  Dřevěný konferenční stůl
  z třešňového dřeva

  Třešňové dřevo lidé milují pro jeho lehce načervenalou barvu. Stolek do obýváku vyrobený z třešňového dřeva se stane velmi oblíbeným bytovým doplňkem. Barva třešňového dřeva je netypická, třešeň je tvrdá dřevina a s věkem mírně tmavne, což ale vzhledu dřevěného stolku nikterak neuškodí.

  Dřevěný konferenční stůl
  z exotických dřevin

  Exotické dřevo, to je známka luxusu. Dřevěný stolek do obýváku z teakového dřeva nebo ze dřeva meranti vyrazí dech na první pohled. Exotické dřeviny mají své specifické zbarvení, konferenční stolek tak bude originál každým coulem. Dřevěný stolek ze dřeva meranti je lehce načervenalý, má porézní strukturu přitom je úžasně lehký. Konferenční stolek z teaku zase hraje na svém povrchu mnoha odstíny, jeho vzhled vás tak nikdy nenudí.

  Dřevěný konferenční stůl
  v kombinaci dřevo-sklo

  Design a elegance, to je kombinace dřevěného konferenčního stolu a skleněné desky, který nikdy nevyjde z módy. Vyberte si ze široké nabídky konferenčních stolů ze dřeva se skleněnou výplní. V posledních letech zasáhla nábytkový průmysl také módní vlna kombinace dřeva a pryskyřice. Právě pryskyřice tvoří ve dřevě, ze kterého je následně vyroben konferenční stůl do obýváku, nádherné obrazce. Každý stůl se tak stává originálem.