Otevírací doba

Pondělí - Pátek

Třída Tomáše Bati 87

Zlín, 760 01

Výškově nastavitelný stůl

Výškově nastavitelný stůl pro kancelář i domácnost

Výškově nastavitelné stoly jsou revoluční a umožňují vykonávat sedavou kancelářskou práci ve stoje. Nejenže zvyšují pracovní efektivitu, ale prospívají i vašemu zdraví, např. zlepšují koncentraci, náladu, eliminují bolesti zad a onemocnění karpálních tunelů.

Dřevěný stůl

Výškově nastavitelný
stůl

Výškově nastavitelný stůl poroste s Vámi.

Polohovací stůl pro práci vestoje i vsedě

Každý, kdo má sedavé zaměstnání, se čas od času potřebuje protáhnout a změnit pozici při práci. Polohovací stůl se hodí domů i do kanceláře. Pracovní stoly s nastavitelnou výškou pro práci ve stoje i vsedě mívají vše, co kancelářský stůl potřebuje.

Kancelářský stůl má průchody na kabely a dostatek prostoru, aby se na něj vešel počítač i se všemi psacími a kancelářskými potřebami. Prací ve stoje uděláte svému zdraví cennou službu, z dlouhodobého hlediska má tato nepatrná změna významný přínos.

Ergonomie polohovacího stolu je nedocenitelná, zlepší to pozici nejen vašich zad, ale také vaší krční páteře a předejde tak jejímu tuhnutí nebo migrénám způsobených nesprávnou polohou krku při práci.

Nastavení výšky kancelářského pracovního stolu je rychlé, náš dřevěný pracovní stůl je konstruován tak, aby manipulace s ním byla nenáročná a během okamžiku se dokázal vrátit zpět do své původní polohy.

Náš kancelářský polohovací stůl má vysokou nosnost, nabízí pracovní komfort a dostupnost všeho, co ke své činnosti potřebujete. Změna pozice pracovního stolu je rychlá a tichá, nebudete tak rušit kolegy v práci nebo ostatní členy domácnosti.

Pro koho se hodí výškově polohovací stůl?

Výškově nastavitelný stůl se hodí pro pracující dospělé i pro děti. Kupujete první psací stůl do dětského pokoje? Jde dítko do první třídy a vy víte, že roste každým rokem o několik centimetrů a bojíte se, že mu nový psací stůl bude brzy malý?

A právě pro malé školáky je nejlepším řešením výškově nastavitelný dřevěný psací stůl.

Jakmile malý školák povyroste, zvýšíte desku jeho stolu tak, aby se mu pohodlně dělaly úkoly.

Vezměte v potaz také to, že spektrum činností, které dítě u psacího stolu vykonává, je širší než u dospělého, který používá převážně počítač.

Dítě u stolu píše, kreslí, čte nebo vyrábí, takže potřebuje dostatečnou pracovní plochu, aby se mu na stůl vešlo vše potřebné a ještě mu zbylo místo navíc.

A jakou výšku by měl mít stůl pro dítě?

Ruky dítěte by měly být pohodlně položeny na desce psacího stolu. Lokty musí svírat pravý úhel, deska stolu nemá být přehnaně tvrdá nebo chladná, proto je nejvhodnější materiál pro psací stůl pro dítě právě dřevo. To je akorát pevné a odolné, aby stůl vydržel zacházení dítěte, a zároveň neměl tvrdé a ostré hrany.

Nezbytným doplňkem k dětskému dřevěnému psacímu stolu je ergonomická a pohodlná židle. Nejlepší je, když i židle k pracovnímu stolu, má dostatek nastavitelných parametrů, kromě výšky také polohu područek, opěrku a podobně.

Výškově nastavitelný stůl pro celou rodinu

Výškově nastavitelný psací stůl je také chytrým řešením pro rodiny, které nemají dostatek prostoru, aby pořídily každému členovi vlastní psací stůl.

Dětský pokoj často nenabízí dostatek místa, aby mělo každé z dětí samostatný stůl na psaní úkolů. Výškově nastavitelný stůl se uzpůsobí mladšímu i staršímu sourozenci.

Výškově nastavitelný pracovní stůl pod PC

Stolní počítač používá celá rodina. Jak ale zajistit, aby měl každý člen monitor ve správné výšce a pohodlně dosáhl na myš i klávesnici? Výškově nastavitelný počítačový stůl zajistí komfort při práci s PC každému bez ohledu na jeho vzrůst.

Výškově nastavitelný stůl pod PC je uzpůsobený tak, aby se na něj vešlo veškeré příslušenství. Má vyvýšený prostor na monitor a samostatný prostor pro klávesnici a další počítačové komponenty. Počítačem jdou pohodlně natáhnout kabely, v případě, že na stůl umístíte notebook, je zde i prostor pro nabíjení.

Výškově nastavitelný stůl na míru

U nás nábytek vyrábíme ručně. Jsme dílna, která si dává záležet na každém kusu výrobku. A proto vám rádi vyrobíme výškově nastavitelný psací stůl na míru.

Nábytek vyrábíme z kvalitního dřeva. Většina našich výrobků je z masívního dubového nebo bukového dřeva, na přání používáme i lamino a překližku, kde je výhodou nižší cena, nicméně tento materiál nedosahuje kvalit masívního přírodního dřeva.

Zakázkově je možné řešit výrobu rohového polohovatelného stolu i jiné atypické řešení. Co se týče výroby na míru polohovatelného stolu, nabízíme výbornou konstrukční propracovanost, široký výběr barev a odstínů a hlavně příznivou cenu.

Polohovací a výškově nastavitelný stůl navrhneme podle vašich předem daných parametrů tak, aby se na centimetr vešel do určeného prostoru a zároveň disponoval vším, co potřebujete a očekáváte. Nejsme sériová výroba, stojíme si za kvalitou každého kusu vyrobeného stolu.

Máte zájem o výškově nastavitelný stůl z naší výroby? Ozvěte se nám! Rádi vám nabídneme některý z našich již realizovaných produktů, případně s vámi vytvoříme návrh nového psacího stolu.


Jaké jsou výhody výškově polohovatelného stolu?


Můžete pracovat ve stoje i v sedě
Stůl poroste společně s Vámi
Přizpůsobí se komukoliv
Jednoduchá ovladatelnost
Kvalitní stoly jsou naše priorita
Jak funguje
výškově nastavitelný stůl?

Ručně nastavitelný
stůl

Pracovní stůl, jehož výška se ovládá manuálně, je opatřen kličkou, pomocí které dostanete stůl do požadované pozice. Manuální ovládání je jednoduché, výhodou je, že stůl není závislý na zdroji energie. Pracovní polohovatelný stůl na ruční ovládání má dlouhou životnost, v případě opotřebení způsobeného časem a častým používání není problém jej opravit nebo zapravit drobné nedostatky. Výhodou manuálně nastavitelných stolů je jejich příznivá cena a nenáročná konstrukce. Kromě stolů ovladatelných kličkou jsou v nabídce i stoly, které je možné povolit a utáhnout pomocí šroubků, ty jsou však o něco méně oblíbené, navíc manipulaci s nimi ne vždy zvládnou i děti.

Výškově nastavitelný
elektrický stůl

Pohodlí, komfort a zdravější kancelářskou práci nabízí výškově nastavitelný psací stůl ovládaný elektrikou. Stůl má kvalitní a dlouhotrvající motor, jeho ovládání je velmi jednoduché. Výškově nastavitelný elektrický stůl si můžete pořídit do kanceláře i do domu nebo bytu. Jeho výhody ocení i ostatní členové rodiny. Naše stoly mají na pohled pěkný a moderní design a chytrou konstrukci. Výškově nastavitelný stůl na elektriku nabízí větší pohodlí, nicméně má složitější systém, cena je tedy oproti manuálně nastavitelnému stolu vyšší.